Rakion

Rakion » Kayıt Ol ve Hemen Oyna!

Rakion » Oyunu İndir (1001.4 MB)

Rakion » Rakion Nakit Al

Rakion Oyunu Bilgileri:

  • Kategori : MMORPG
  • Konumu : Açık
  • Türü : Savaş
  • Dili : Türkçe
  • Boyutu : 1001.4 MB
  • Pvp : Var
  • Grafik : Düşük
  • Yayımcı : Joygame
  • Yaş Sınırı :

Rakion Videoları

Rakion Oyun Videosu

Rakion Oyunu Tanıtımı:

Gerçek zamanlı olarak savaş ve maceranın ortasında yer almak istiyorsanız Rakion oyunu sizler için Joygame tarafından sunuldu. Rakion oyunu ile bir round kazanmak ancak birkaç oyun adımını geçtikten sonra gerçekleşmektedir.

Savaş kazanmak için tek başınıza mücadele edebilirsiniz ancak bir takım olursanız başarı daha rahat kazanılabilir. Rakion için savaş stratejilerinizi belirleyin ve takım olarak zafer kazanın. Rakion’daki asıl amaç takımlar arası zaferlerde gizlidir.

Rakion, strateji ve macera oyunudur. Oyun bir hayli şiddetli ve kılıçlı sahneler ile oynanmakta ve bu savaşlarda tecrübe edinebilmeniz için Rakion’un RPG stili karakterlerini iyi teşhis edebilmeniz önemlidir.

MMORPG tadında bir oyun olan Rakion ile savaşlara katılıp tecrübe ve seviye atlamak takım oyununuzun stratejilerine bağlıdır. Her oyunda olduğu gibi seviye atladıkça ve ilerledikçe toplamış olduğunuz her yaratık güç olarak sizlere yansıyacaktır.

Düşmanınıza karşı heyecanlanacak, şiddet ve öfke duyacaksınız bunu size Rakion kesinlikle yaşatabilecek bir oyun.

Türkiye’nin En Büyük Client ve Web Tabanlı Online Oyun Portalı Joygame, Rakion ile sizi büyünün, kılıcın, epik savaşçıların diyarına götürüyor.

Türkiye’nin en köklü MMO Action oyunu Rakion’da birbirinden gözü pek savaşçılar, birbirinden kadim büyücüler birbirinden heyecanlı haritalarda savaşıyor. Tüm bilgisayarlarda rahatça rahatça çalışabilen Rakion, oyun modları, eşyaları ve oyun sistemiyle göz kamaştırıyor. Hemen üye olun, tamamen Türkçe içerikli Rakion’u ücretsiz oynayın.

Rakion Oyun Kuralları ve Harita Dizaynı

Stratejik oyun düzeni

2 ya da 3 ay için savaş oyunları oynamak çok zevkli değildir, bu yüzden, Rakion kullanıcılarına oyundan daha çok zevk almaları için değişik özellikler tattırmak istedik. Bunlardan ikisi stratejik oyun deneyimlemeye yönelik Oyun Kuralı ve Harita tasarımlarıdır.

Çarpışan her iki takımın stratejilerine göre savaş durumu ve kazanma oranı her an değişebilir. Rakion’da zafer amacı düşmanı yalnızca yok etmek değil aynı zamanda belirli bir hedefi yok etmek de olabilir.

Son zaferi kazanmak için, oyuncuların 2 yada 3 aşamaya ihtiyacı bulunuyor. Mükemmel bir takım oyunu, rakibin en kısa zamanda hangi hareketi yapacağını önceden kestirme ve düşmanın ilerleyişi veya kaçışını engellemede başarı önemli faktörlerdir. Bu gibi özellikler kulağa kolay gibi geliyor ama bu tür ayarlamalar oyunculara en heyecan verici savaş tecrübesini kazandırmak içindir.

Rakion Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windowd 98, Windows Me Cpu: Pentium III 800MHz Hafıza: 256 Ekran Kartı: Geforce 2 MX , RADEON 9200 Çözünürlük: 640*480 Sabit Disk Alanı: 600MBstrong

Rakion Yorumları:

abdülkadir 10 Şubat 2013 14:52

kayıt olmak istiyorum


mustafa 23 Şubat 2013 14:41

bende kayıt olmak istiyorum