Legend Online

Legend Online » Kayıt Ol ve Hemen Oyna!

Legend Online Oyunu Bilgileri:

  • Kategori : Browser
  • Konumu : Açık
  • Türü : Strateji / Savaş
  • Dili : Türkçe
  • Boyutu : -
  • Pvp : Var
  • Grafik : Orta
  • Yayımcı : Oasis Game
  • Yaş Sınırı : -

Legend Online Oyunu Tanıtımı:

Legend Online tarayıcınızdan indirmeden oynayabileceğiniz bir Browser MMORPG ve tamamen Türkçe bir oyundur. Legend Online oyununda üç sınıf karakter bulunmaktadır, büyücü, savaşçı ve keskin okçu.

Büyücü, gizemli güçleri ile sihirleri kontrol ederek düşmanlara saldırabilir, aynı zamanda sihir kullanarak dostlarına yardım edebilir.

Savaşçı, ellerinde silah ile düşmanlarını yok eder, tehlikeli durumda dostlarını kalkan ile koruyabilir.

Keskin okçu iyi bir nişancı silahın avantajlarını kullanarak düşmana saldırır, ayrıca ustaca kullandığı özel saldırıları da vardır.

Legend Online facebook hesabınız ile oynayabileceğiniz ve aynı zamanda kendi web sitesi üzerinden de direk kolay bir kayıt ekranının ardından giriş yapabileceğiniz bir oyundur.

Ryan Yolu ile oyuna başlangıç yapıyor ve Tina adında esir düşmüş bir rahibeyi kurtararak başlıyorsunuz. Karşınıza çıkan düşmanları, sihirli ayı, boğa başlı askerler vb. bir çok düşmanı yok ederek ve görevleri tamamlayarak hem karakterinizi güçlendiriyor hemde çeşitli eşyalar kazanabiliyorsunuz. Oyunu tam ekran oynamak için F11 tuşuna tıklamanız yeterli. İyi denebilecek grafiklere sahip Legend Online’da kendi şehrinizi geliştirebilir, ordunuza yeni askerler katabilirsiniz.

Şehri ele geçirene kadarki süreç bu şekilde işliyor. Ardından şehri geliştirmeniz gerekiyor ki bunlar kışla, meclis binası, askerler ve işe alınacak elemanlar vb. bunların yanı sıra, ocağa gidip inşa etmek için odun, kereste gibi malzemeler toplamanız gerekiyor. Topladıktan sonra inşa etme işlemlerine başlayabilir ve şehrinizi geliştirebilirsiniz.

Şehri dışına çıkıp altın ocağına saldırabilir şehrinizi geliştirmek ve halkınızın refahını sağlamak, nüfusunuzu artırmak her şey sizin elinizde.

Ordunuz güçlendikçe askerler alımınızda çoğalacak bunlar,
Mızraklı asker, keskin mızraklı asker, acil durumlarda normal askerlere ön planda saldırır.
Okçu, uzun menzilli okla mükemmel saldırı yeteneğine sahiptir. Rahip mükemmel bir saldırı ve sihirli savunma manüpülasyonuna sahiptir. Kılıççı mükemmel fiziksel saldırı ve savunma yeteneğine sahip, yetkin muharebe askeridir. Kutsal Kartal, özel eğitilmiş hızlı saldırı ve savunma gücüne sahip griffin. Süvari çelik zırh, vahşi savaş atı ve yoğun savaşma gücüne sahiptir. Peri ise kutsal mekanlarda yaşar, daine en güçlü lordun emrindedir.

Ancak ordunuza katabileceğiniz bu askerlerin kışla levelinize göre ordunuza dahil olacabileceğini unutmayın. Legend Online oyun içerisinde zamanla hangi savaşçıyı kaç kışla leveli ile ordunuza katabileceğinizi göreceksiniz.
Şimdiden iyi oyunlar dileriz.

Legend Online Ekran Görüntüleri;

Legend Online Yorumları:

yusuf özkan süpermen 23 Aralık 2012 22:28

en güzel oyun legend onile dir bu oyun benim favorim


Berkan 8 Ocak 2013 14:47

çok güzel bir oyun


hakan 7 Şubat 2013 22:47

arkadaşlarımı oynarken çok beğendim


ismail 15 Şubat 2013 12:30

çılgın iso 15şubat 2013 11.29

böyle oyun hayta yok


katliam27 23 Şubat 2013 10:13

bu oyunun hastası oldm


katliam27 23 Şubat 2013 10:14

oyun on numra