DC Universe Online

DC Universe Online » Kayıt Ol ve Hemen Oyna!

DC Universe Online » Oyunu İndir (16.1 GB)

DC Universe Online Oyunu Bilgileri:

  • Kategori : MMORPG
  • Konumu : Açık
  • Türü : Savaş / Aksiyon / Bilimkurgu
  • Dili : İngilizce
  • Boyutu : 16.1 GB
  • Pvp : Var
  • Grafik : İyi
  • Yayımcı : Alaplaya
  • Yaş Sınırı : 16+

DC Universe Online Videoları

DC Universe Online Oyun Videosu

DC Universe Online Oyunu Tanıtımı:

Batman, Superman, Flash, Zatanna ve Power Girl gibi süper kahramanlardan birini seçerek dünyayı kurtarmaya ne dersiniz ? Bu meşhur karakterlerimiz ile Şehri kötülüklerden kurtarabilir ya da Joker, Catwoman, Doomsday veya Lex Luthor gibi kötü karakterlerden istediğinizle şehri daha da kötü bir hale getirebilirsiniz. İyilerden olmanız dileğiyle..

Sony Online Entertainment tarafından geliştirilen MMORPG oyunu DC Universe Online’da çizgiroman ve çizgifilmlerden tanıdığımız birçok karakterin yerine geçebiliyorsunuz. İyiler ve kötüler olmak üzere 2 gurubun bulunduğu oyunda çok geniş bir karakter yapılandırma seçeneği bulunuyor. Kahraman veya kötü karakterleri orjinal kostüm ve yetenekleriyle kullanabileceğiniz gibi, kendi isteğinize göre özelleştirmeniz de mümkün.

Logo’dan pelerine, saç stilinden ayakkabı modeline kadar bir çok detayın özelleştirilebildiği oyunda karakterinizin özel güçlerini ve yeteneklerini de siz belirliyorsunuz. Örneğin Superman’ı binalara tırmanabilen bir silahşöre dönüştürebilir veya Joker’e pelerin takıp göklerde uçurabilirsiniz.

Avrupa (EU) ve Amerika (US) olmak üzere 2 ana sunucunun bulunduğu oyunda PvP ve PvE olmak üzere 2 alt sunucu bulunuyor.

Oluşturduğunuz karakter ile sadece tek sunucuda oynayabilir ve tek üyelikle birden fazla karakter oluşturabilirsiniz.

DC Universe Online’a hemen kayıt ol ve bu heyecanı kaçırma.

DC Universe Online Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri; İşletim Sistemi: Windows XP 32 bit İşlemci: P4 3.0 GHz veya AMD karşılığı RAM: 1 GB of RAM Ekran Kartı: NVIDIA 7800+ or ATI 1950+ HDD: 30 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri; İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/Windows 7 İşlemci: 3.0 GHZ CPU Dual Core RAM: 2 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA 8800GTX+ veya ATI 3800 serisi ve üzeri HDD: 30 GB boş alan

DC Universe Online Yorumları: