Basketbol İmparatorluğu

Basketbol İmparatorluğu » Kayıt Ol ve Hemen Oyna!

Basketbol İmparatorluğu Oyunu Bilgileri:

  • Kategori : Browser
  • Konumu : Açık
  • Türü : Spor / Flash
  • Dili : Türkçe
  • Boyutu : -
  • Pvp : -
  • Grafik : Orta
  • Yayımcı : GameGamma
  • Yaş Sınırı : Yok

Basketbol İmparatorluğu Oyunu Tanıtımı:

21. yüzyılda profesyonel basket hızla gelişiyor. Basketbol İmparatorluğu oyunu ile birlikte şehrinizin basketbol takımını kurabilir ve menejerliğini üstlenebilirsiniz.

Basketbol İmparatorluğu çok yönlü olarak oynayabileceğiniz bir oyun. Şehrinizi yönetebilir, ofisinizi ziyaret edebilir, karşılaşma tekliflerinde bulunabilir veya rakipler tarafından davet edilebilirsiniz. Şehrinizde fantazi turu atabilir, alışveriş alanına gidebilir ve daha niceleri. Maç esnasında stratejinizi belirleyip taktikler gerçekleştirebilir, oyuncu değiştirebilir, mola isteyebilirsiniz. Basket kuralları dahilinde her şeyin düşünüldüğü bir oyun Basketbol İmparatorluğu.

Basketbol merakınız varsa bu oyun tam size göre diyebiliriz. Bir hayli zevkli bir oyun olan Basketbol İmparatorluğu zamanla bağımlılık yapacak dereceye getirebilir sizleri dikkat edin.

Oyunun ilerleyen seviyelerinde profesyonel maçlara çıkabilirsiniz. Eğer finalleri aşabilirseniz zirvedeki profesyonel takımlarla yarışabilir hatta Dream Team, rüya takıma karşı meydan bile okuyabilirsiniz.

Takımınızın ismini belirleyin, ardından yıldız oyuncunuzu çıkan ekranda özelliklerine göre belirleyin ve son olarak hoş bir bayanı asistan olarak işe alın.

Oyuncuların yetenekleri enerjilerinden etkilenir. En mükemmel oyuncular bile bu sorunu yaşar. Yorulduklarında topu iyi tutamazlar. Bu yüzden yorulan oyuncuları karşılaşmada dinlenmeleri için değiştirmek zaferinizi kesinleştirir.

Karşılaşma sırasında ara vermek için çağrı yapabilirsiniz. bu da karşılaşmanın gidişatı açısından etkilidir.
Bu süre içince prop kullanabilir ve serbestçe strateji ve oyuncu değiştirebilirsiniz. Oyuncularınızın neşesini de azaltacaktır.

Basketbol imparatorluğu Oyunu Ekran Görüntüleri;

Basketbol İmparatorluğu Yorumları:

çağrı yağız çorbacı 18 Aralık 2012 13:29

ama açılmıyor ya


gezginler 30 Aralık 2012 16:20

Facebook hesabınız ile direk giriş yapabilirsiniz.


merthan 4 Şubat 2013 23:25

kucuk ekranda gozukmuyor